دانلود پاورپوینت آموزش ریاضی نهم متوسطه مبحث استدلال در قالب 3 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

 

 

 

مقدمه:

آموزش هندسه بخشی از آموزش ریاضیات است. در متوسطه اول بیشترین تمرکز در هندسه بر روی شکل های مثلث، چهارضلعی و دایره است.بخش مهمی از آموزش هندسه را اثبات قضایای مربوط به اشکال هندسی تشکیل می دهند.تشابه اشکال هندسی به ویژه مثلثها ، هم نهشتی و استدلال ، بخشهای مهم و کلیدی هستند که در ریاضی نهم با آن آشنا می شوید.یک ویژگی عمده ریاضیات آن است که در همه علوم و شئون زندگی انسان کاربرد دارد؛ هر دانشی برای گسترش و پیشرفت خود به ریاضیات نیاز دارد.

 

 

 

این نیاز خود موجبات گسترش شگفت انگیز ریاضیات را فراهم ساخته است و امروزه آنقدر شاخه‌های متعدد در ریاضیات پدید آمده است که هر ریاضیدان فقط در زمینه‌ای خاص دارای تخصص است. گونه‌ا‌ی تخصص بررسی اساس ریاضیات است و در این باره اختلاف نظرهایی وجود دارد که بر اثرآن ریاضیدانان به چند دسته اصولیون، شهودیون و... تقسیم می شوند. همه آنان در یک موضوع اتفاق نظر دارند و آن چگونگی ثابت قضیه‌های راضی است که استدلال ریاضی عنوان می‌شود.

 

 

 

این پاورپوینت به طرح درس و تدریس پاورپوینت ریاضی نهم متوسطه مبحث استدلال در قالب 3 اسلاید می پردازد . فایل روی هر دستگاهی به راحتی قابلیت اجرا را دارد.
شما والدین محترم برای فرزند دلبندتان و معلمین عزیز برای ارئه مباحث در کلاس حضوری و آنلاین می توانید برای آموزش و یادگیری هر چه سریع تر و البته کاربردی از این پاورپوینت که در سایت فایلینا گذاشته شده، استفاده کنید.