دانلود پاورپوینت علوم نهم مبحث اتم ها الفبای مواد در قالب 19 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

 

 

 

مقدمه:
تم ها الفبای مواد تمام مواد در جهان از اتم بوجود آمده . کوچکترین جزء هرماده که به خودی خود وجود دارد اتم است. برای پی بردن به ویژگی های یک ماده از مشاهده. ماده چیست ؟ به تمام چیزهایی که در اطراف ما وجود دارد و یا هر چیزی که جرم و حجم دارد ماده می گویند .جهان پیرامون ما از مواد مختلف با حالت های متفاوت و ویژگی های گوناگونی تشکیل شده است.

 

 

 

برخی از مواد شکننده هستند و برخی از آن ها شکل پذیر، برخی از آن ها نرم و برخی دیگر سخت ، برخی از آن ها سنگین و برخی دیگر سبک.در هریک از مواد زیر می توان به این گوناگونی ها پی برد:دانشمندان برای پی بردن به خواص و ویژگی های برخی از مواد( ذرات ریزی چون اتم) از دو روش زیر استفاده می کنند:1 - مشاهده مستقیم: 2- مشاهده غیر مستقیم

 

 


این پاورپوینت به طرح درس و تدریس پاورپوینت علوم نهم مبحث اتم ها الفبای مواد در قالب 19 اسلاید می پردازد . فایل روی هر دستگاهی به راحتی قابلیت اجرا را دارد.
شما والدین محترم برای فرزند دلبندتان و معلمین عزیز برای ارئه مباحث در کلاس حضوری و آنلاین می توانید برای آموزش و یادگیری هر چه سریع تر و البته کاربردی از این پاورپوینت که در سایت فایلینا گذاشته شده، استفاده کنید.